Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

BizneseArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Ambasada norvegjeze

Per te lexuar me shume per ambasada norvegjeze ju ftojme te vizitoni nje nga faqet e meposhtme.
Ne rast se faqja qe publikohet ne kete liste nuk permbarn informacione rreth ambasada norvegjeze athere ju sugjerojme te klikoni nje nga fjalet e tjera kyce te listura.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“doja informacion per te komunikuare me ambasaden norvegjese per te mbyll nje takim.doja nje numur telefoni ku mun te pyesja per disa informacione.faleminderit.”
Pustuar nga: andre balilaj ne daten: 05-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“kur punon ambasada norvegjeze ne prishtin ne cilat dit te javes edhe a mund te ma jepni orarin e punes kur punojn. Faleminderit”
Pustuar nga: Fatmire ne daten: 20-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“me duhet nje informat per viz te norvegjis si te aplikoj qfar dokumenta me duhen ju lutem me tregoni faleminderit.”
Pustuar nga: adriatik ne daten: 03-03-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

ambasada norvegjezeFletet e verdha Shqiptare
ambasada norvegjeze me shume ne fleteteverdha.info. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.fleteteverdha.info


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Detyra KursiDetyra Kursi
Lexoni me teper per ambasada norvegjeze duke vizituar faqen detyrakursi.net. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.detyrakursi.net

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy